Carnegie Mellon University

Abdullah Al Arfaj

Abdullah Al Arfaj
EESS - Samaras

Abdullah Al Arfaj

Rajat Arora
MMC - Acharaya

Babaei

Mahnoush Babaei   
MMC - Dayal

Bartholomew

Timothy Bartholomew   
EESS - Mauter

no image

Rachel Ben-Alon
AECM - Loftness

no image

Garret Bland
EESS - Lowry

Ana Caceres

Ana Caceres
EESS/EPP - Matthews

Jonathan Callura

Jonathan Callura
EESS - Dzombak/Karamalidis

Sabyasachi Chatterjee

Sabyasachi Chatterjee
MMC - Acharya

Bingqing Chen

Bingqing Chen
AIS - Berges & Akinci

Hanqi Chen

Hanqi Chen
EESS - Adams

Chiyon Cho

Chiyon Cho
AIS - Liu

Woo Suk Chun

Woo Suk Chun
EESS - Samaras

clement

Emma Clement
EESS - Lowry

Lauren Cook

Lauren Cook
EESS - Samaras/VanBriesen

Arnab Debnath

Arnab Debnath
MMC- Dayal

no image

Kshiteej Deshmukh
MMC- Dayal

Kerim Dickson

Kerim Dickson
EESS - Dzombak

Jonathan Fagert

Jonathon Fagert
AIS - Noh

fernandez

Crystal Fernandez-Pena
EESS - Akinci/Berges

Williams Flores

Williams Flores
AIS - Berges

Xiaoyu Gao

Xiaoyu Gao
EESS - Lowry

ghosh

Reshmi Ghosh
AIS - Matthews

Kelly Good

Kelly Good
EESS - VanBriesen

Gorman

Miranda Gorman
EESS - Dzombak

Rick Grahn

Rick Grahn
AIS - Samaras/Matthews

Matthew Grasinger

Matthew Grasinger
MMC - Dayal

Hashemi Tari

Yasamin Sadat Hashemi Tari
AIS - Pozzi/Berges/Akinci

he

Rui He
EESS - Dzomak/Small

hernandez

Carlos Hernandez
EESS - Adams

hordern

Sarah Hordern
EESS - Dzombak/Lowry

Karimi

Mina Karimi
MMC - Pozzi/Dayal

Varun Kasidreddy

Varun Kasireddy
AIS - Akinci

Chelsea Kolb

Chelsea Kolb
EESS - VanBriesen/Pozzi/Samaras

Yuchuan Lai

Yuchuan Lai
EESS - Dzombak

Henning Lange

Henning Lange
AIS - Berges

Stephanie Laughton

Stephanie Laughton
EESS - Lowry

Xuechen Lei

Xuechen Lei
AIS - Berges/Akinci/Liu

shuo

Shuo Li
AIS - Pozzi

Xuan Li

Xuan Li
AIS - Liu/Qian

Chaochao Lin

Chaochao Lin
AIS - Pozzi

Jingxiao Liu

Jingxiao Liu
AIS - Berges/Noh

logrande

Kevin LoGrande
MMC - Dayal

londono

Esteban Londono
EESS - Gregory

Tania Lopez

Tania Lopez
EESS - Samaras

Wei Ma

Wei Ma
AIS - Qian

Houriyeh Majditehran

Houriyeh Majditehran
MMC - Dayal/Majidi

manning

James Manning
EESS - Matthews

Mostafa Mirshekari

Mostafa Mirshekari
AIS - Noh/Zhang

no

Alejandra Munoz Munoz
AECM - Akin

newby

Alexandra Newby
EESS - Mauter

Elif Deniz Oguz Erkal

Elif Deniz Oguz Erkal
AECM - Cochran

Xiaoyao Peng

Xiaoyao Peng
MMC - Dayal

Xidong Pi

Xidong Pi
AIS - Qian

Amanda Quay

Amanda Quay
EESS/EPP - Mauter

David Rampton

David Rampton
EESS - Small

Greg Shivley

Greg Schivley
EESS - Samaras

Sara Schwetschenau

Sara Schwetschenau
EESS/EPP - Cohon/VanBriesen

Ken Sears

Kenneth Sears
EESS/EPP - Samaras/Lowry

Sen

Shoham Sen
MMC - Dayal

no

Priyadarshini Shalini
AECM - Cochran

Sneha Shanbhag

Sneha Shanbhag
EESS - Mauter

Ankit Srivastava<

Ankit Srivastava
MMC - Noh/Dayal

Eleanor Spielman-Sun

Eleanor Spielman-Sun
EESS - Lowry

Lipika Swarup

Lipika Swarup
AECM - Akin

Lorenzo Tomaselli

Lorenzo Tomaselli
AIS- Pozzi

Vaidya

Rucha Vaidya
EESS- Gregory/Lowry

Irem Velibeyoglu

Irem Velibeyoglu
AIS - Pozzi

vindel

Elvin Vindel Pinto
AIS - Berges/Akinci

Jiaan Wang

Jiaan Wang
EESS - Small

Yujie Wei

Yujie Wei
AIS - Akinci

Whitmore

Allante Whitmore
EESS - Samaras/Matthews

Susu Yu

Susu Xu
AIS - Noh

Yang

Shuguan Yang
AIS - Qian

Weiran Yao

Weiran Yao
AIS - Qian

Esteban Zegpi

Esteban Zegpi
MMC - Acharya

Pinchao Zhang

Zhang Pinchao
AIS - Qian

zhang

Xuejiao Zhang
EESS/EPP - Small/Griffin

Yilin Zhang

Yilin Zhang
EESS - Lowry/Tilton

Zhuoran Zhang

Zhuoran Zhang
AIS - Akinci/Qian